Aby edytować wpis w panelu WordPress musimy w menu po lewej stronie znaleźć i najechać na opcję “Wpisy”. Po chwili rozwinie się podmenu, w którym klikamy w opcję “Wszystkie wpisy”. Zostaniemy przekierowani na podstronę, na której będą wylistowane wszystkie dodane wcześniej wpisy. Teraz wystarczy tylko najechać myszką na interesujący Was tytuł, a zaraz pod nim wyświetlą się wszystkie możliwe do wykonania akcje. Wybieramy “Edytuj” i zostajemy przeniesieni na stronę gdzie możemy edytować nasz wpis.

Jeśli chcesz dowiedzieć się szczegółów na temat dodawania, edycji, przywracania poprzednich wersji lub usuwania wpisów zachęcamy do zapoznania się z naszym artykułem dotyczącym edycji wpisu

Wróć do poprzedniej strony
Autor:
Ola Winiszewska
O autorze
Tak zwana "Pani od SEO". Próbuje nam wmówić, że zna samego Wujka Google, który zdradził jej wszystkie sekrety dotyczące jego algorytmu. To dzięki niej na strony i blogi naszych klientów regularnie wędrują świetne teksty. W trakcie pracy wciąż podśpiewuje "Internety robię Imponuje Tobie!". Po pracy zamienia się w YouTuberkę Fryzjerkę oraz kochającą Mamę :)
Kategorie: